تهیه و توزیع بسته پذیرایی ترحیم

حتما برای شما هم این مشکل پیش آمده که برای   برگزاری مراسم  ترحیم چگونه بهترین پذیرایی و یک مراسم آبرومند برگزار کنید.یکی از نکاتی در مورد مراسم ترحیم بسیار اذیت کننده می باشد ناگهانی بودن و فرصت کم برای پذیرایی در این مراسم و  تدارکات لازم برای برگزاری این مراسم می باشد و جدای از تهیه مکان مناسب جهت برگزاری  نکته ای که خیلی حائز اهمیت است  نحوه پذیرایی از مهمانان  می باشد که بسته های پذیرایی و پک پذیرایی ویژه مراسم ترحیم کمک مهمی به حل این مشکل و کمک به شما جهت برگزاری بهتر و آبرمندانه  مراسم  میکند.

مجموعه بالکانو با برخورداری از امکانات مناسب اقدام به طراحی و تولید بسته پذیرایی مراسم ترحیم نموده است . پک ها شامل میوه، آب میوه و کیک و یا شیرینی و حلوا می باشد در بسته های بسیار شکیل  تهیه شده است.بسته پذیرایی ویژه مراسم  در زمانی کوتاه قابل تهیه و ارائه به شماست و از این جهت شما هیچگونه نگرانی در مورد تهیه میوه ها کیک و شیرینی موجود در بسته ها نخواهید داشت.

پک پذیرایی ختم

نحوه سفارش بسته پذیرایی

در صورتیکه مورد برگزاری مراسم ختم برای پیش آمده است شما می توانید با یک تماس با مجموعه بالکانو و دادن اطلاعات مورد نیاز جهت پذیرای و تعداد میمانان و دیگر موار از جمله مواد غذایی کع تمایل دارید داخل بسته پذیرایی قرار داد شود سفارش خود را ثبت کنید و همکاران ما در زمان مقرر این بسته پذیرایی ختم را در اختیار شما قرار خواهند داد.شما همچنین می توانید پک پذیرایی مورد نظر خود را از میان پک های موجود انتخاب نموده و سفارش دهید.

محتویات بسته پذیرایی ختم

محتویات موجود در بسته پذیرایی ختم نیز توسط خود شما تعیین می شود و در صورتیکه این محتویات به همکاران ما اعلام شود بسته مناسب با تقاضای شما جهت قرار گرفتن میوه و شیرینی و مابقی محتویات انتخاب شده و در اختیار شما قرار میگیردو میوه ها و تمام محصولاتی که در بسته پذیرایی قرار می گیرد از بهترین کیفیت برخور دار بوده و شما با خیال راحت می توانید از مهمانان خود پذیرایی کنید. همچنین در صورتیکه میوه نیاز به شست و شو داشته باشد این مورد نیز توسط مجموعه بالکانو انجام میگیرد و به صورت کاملا آماده در بسته پذیرایی ترحیم قرار میگیرد.

مجموعه بالکانو با تیمی که از افراد با ذوق و سلیقه بهرمند می باشد و این توانایی را دارد تا بسته های پذیرایی و پک های پذیرایی را مطابق با سلیقه شما طراحی و تولید کندو بنابراین اگر برای مراسم ختم خود طرح خاصی را در نظر دارید برای ما بفرستید تا پک مورد نظر شما را طراحی کنیم.

مجموعه بالکانو از پیش از انتخاب شما تشکر نموده و نهایت تلاش خود را جهت برگزاری بهتر مراسم ترحیم شما می نماید.